به راهنمای آنلاین برند ویراکام

خوش آمدید.

معرفی هویت برند

داستان ویراکام با حضور مجموعه ها و برندهای صنعتی، اقتصادی و سازمانی ساخته شد که حضورشان تا به امروز بزرگترین دلگرمی برای روزهای پیش روست. بعنوان یک مجموعه جوان ایرانی همیشه سعی بر این داشتیم تا با ارائه بروزترین و پیشرفته ترین امکانات مورد نیاز مجموعه ها بدون در نظر گرفتن مقیاس سازمانی جهت همکاری و تعامل، در عرصه ارائه راهکارهای هوش تجاری پیشرو باشیم. دغدغه اصلی مجموعه ما در راستای ایجاد فرهنگ داده محور در سازمان ها پیوسته عامل محرکی در مسیر ارائه راهکار درست جهت رفع دغدغه های سازمانی می باشد.

ارزش های ما

مشتری مداری

یکی از مهمترین ارزش های ویراکام در راستای درک نیازها و خواسته های سازمان ها، نگاه به مسائل و چالش ها از نگاه سازمان ها می باشد. در طراحی و بهبود خدمات قابل ارائه، همیشه نیازها و رفع چالش های سازمان ها در کلیه سطوح در اولویت بوده و پیوسته در تلاش هستیم تا با ایجاد تجربه خوشایند همکاری، وسعت دایره همراهان ویراکام را گسترش دهیم.

مسئولیت پذیری

ویراکام پیوسته در مسیر ایجاد فرهنگ داده محور در سازمان ها بدون درنظر گرفتن مقیاس در حرکت می باشد. در این مسیر همیشه چالش های مجموعه های شما را پذیرفته و برای ارائه راهکار مناسب برای رفع این چالش ها خود را مسئول می دانیم و همواره سعی داریم برای مسائلی که از آنها آگاهیم و یا پیش بینی هایی که احتمال می دهیم بخشی از نیازهای آینده سازمان را شامل شود، مسئولانه پیش بینی و اقدام نماییم.

شفافیت و محرمانگی

ما عمیقا معتقدیم که ذات کسب و کارهای مبتنی بر داده و اطلاعات، محلی برای خطا نیست. ما همواره جهت کم کردن از پیچیدگی ها و ارزش دادن به سادگی و ارتباطات شفاف، عمل خواهیم کرد. کلیه سرویس های ارائه شده دارای لایه های امنیتی هوشمند در راستای حفظ امنیت اطلاعات سازمان ها می باشد و کانال های ارتباطی ویراکام جهت بروزرسانی، ایجاد و اصلاح فرآیندهای درخواستی سازمان ها کاملا شفاف و با آگاهی کامل مجموعه های طرف قرارداد می باشد.

نوآوری و حرکت در مسیر پیشرو بودن

ما مشتاقانه در جستجوی راه حل‌های جدید برای حل مسائلیم. این راه حل‌ها اصیل و مخصوص به خود ماست، چون باور داریم که مقصد‌های منحصربفرد، راهکار‌های منحصربفرد می‌خواهند.

شخصیت ما

شخصیت ما، منش ما را تعریف می‌کند و به رفتار، گفتار و ظاهرمان نمود‌های بصری‌مان خط مشخصی می‌دهد.