موقعیت فعلی شما:

راهکارهای هوش کسب و کار در

[واحد مالی]

از داشبورد هوش تجاری اقتصادی بهره ‌مند شوید

هوش تجاری اقتصادی، به روش‌ هایی می‌ گویند که برای جمع ‌آوری، پردازش و تحلیل داده‌ های اقتصادی در لحظه، از پایگاه داده ‌ها و گرفتنِ تصمیمات تجاریِ بهتر، با کمک داشبورد حرفه ‌ای هوش تجاری اقتصادی به کار می ‌روند. زمان طلاست و مدیران اقتصادی این را از هر کسی در شرکت بهتر می ‌دانند. دیگر وقتتان را در انتظارِ گزارشاتِ تاثیر گذار تلف نکنید. داشبورد تحلیل اقتصادی همه چیز را برای شما آماده می‌ کند و از داده‌ های اقتصادی شما، بینش‌ های زیبا امّا تکان‌ دهنده ‌ای فراهم می‌ سازد که شما را قادر به تجسم همان تصویری می‌ کند که همه به آن نیاز دارند.

 

برنامه ‌ریزی و تحلیل اقتصادی

اهمیتِ برنامه ‌ریزی هیچوقت نباید دست کم گرفته شود. تصور سناریو های مختلف، پیشبینی ترند های آینده، تحلیلِ وضعیت کنونی و برنامه‌ ریزی بلند مدت بخش ‌های اصلی و شاید حیاتی، از وظایف یک کارمند اقتصادی است. ویراکام ضوابط شما را گرد آوری می‌ کند و شما را قادر می‌ سازد که آن‌ ها را در داشبورد های مجسم سازی شده به اشتراک بگذارید تا شراکتتان را ارتقا دهید.

 

مدیریت هزینه‌ ها

امکان جمع ‌آوری و اشتراک گذاری داده‌ های در لحظه را به تیمتان بدهید تا از تأخیر در مدیریت هزینه ‌ها جلوگیری کنید. کار با داشبورد BI اقتصادی ویراکام بسیار آسان است. بنابراین، می ‌توانید کار را بین اعضای تیمِ خود تقسیم کنید و هزینه‌ هایتان را به ‌طور متداول، زیر نظر داشته باشید.

 

مدیریت بازدهی و سود آوری

بلافاصله نگاهی همه ‌جانبه بر روند سود آوری خود کنید و به تمامی اعضای تیم خود تواناییِ تلفیق داده‌ های اقتصادی را بدهید. وقتی تجارتتان با ویرابرد حرفه ‌ایِ BI اقتصادی، پشتیبانی می ‌شود، می ‌توانید بر سود آوری متمرکز بمانید و تصمیمات خود را مبتنی بر داده و با سرعت بالا تری بگیرید.

 

گردش مالی و مدیریت ترازنامه

قدرت پیشبینیِ بهتری داشته باشید و در عین حال، وارد کردن داده‌ ها به طور دستی را کاهش دهید. داشبورد هوش تجاری ویراکام با شما همکاری می‌ کند تا گردش مالی و ترازنامه‌ ی خود را به آسان‌ ترین و بی ‌دردسر ترین شکل ممکن، مدیریت کنید و تجسم سازی های زیبا و در عین حال کاربردی ایجاد کنید و آن‌ ها را با همکارانتان به اشتراک بگذارید و ویرایش کنید.

 

چرا هوش تجاری اقتصادی بسیار اهمیت دارد؟

به لطف داشبورد هوش تجاری اقتصادی ویراکام، هر متخصص و مدیر اقتصادی می‌ تواند به داشبورد ها و گزارشات مالی مانند هزینه های بهره برداری (OPEX)، نسبت سود ناخالص، سود پیش از بهره و مالیات (EBIT) دسترسی داشته باشد و داده‌ های شرکت را در هر زمان و هر کجا مدیریت کند.می توانید گزارشاتی بی ‌نظیر فراهم کنید و همه ‌ی آن‌ ها را با داشبورد های لحظه ‌ای و هوشمند، تصویر سازی کنید. این گونه، تصمیم‌ گیرندگانِ کلیدی می توانند، خود مختار تر باشند و اطلاعات درست را به اشخاص درست – از سرمایه‌گذاران گرفته تا کارمندان – در زمان درست منتقل کنند.

چه مدیر ارشد باشید و چه مدیر و متخصص اقتصادی، داشتنِ داده‌ های درست و کنترل کامل بر سلامت اقتصادی شرکتتان در محیط پر رقابت امروزه، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بخش حیاتی برای اطمینان از ثبات اقتصادی این است که بدانید دقیقا پولتان در کدام بخش در حال گردش است و مدام مدیریت هزینه‌ هایتان را بهینه ‌سازی کنید و همیشه از نتایج سود آور، اطمینان حاصل کنید. اعمالِ هوش تجاری اقتصادی، فقط مسئولیت رئیس امور مالی نیست، بلکه همه‌ مدیران و متخصصان اقتصادی نیز باید برای ایجاد فرهنگی مبتنی بر داده، آن را به کار بگیرند. اگر کارکرد های استراتژیک و عملیاتی با کمک یک داشبورد اقتصادی مدرن که توسط ویرابرد ساخته شده، انجام شود، رشدِ مداومِ آن شرکت تضمین‌ شده است.

 

جمع بندی

هوش تجاری در اقتصاد، یک مزیت دارد که هیچ روش تحلیل داده‌ ای نمی‌ تواند آن را تضمین کند که آن هم پیشبینی آینده است. شما می ‌توانید با دانسته ‌های خود حدس بزنید داده‌ های مالی چطور خواهند بود؛ اما این جا مسئله این است که هوش تجاری حرفه ‌ای برای خدمات مالی، صفحه ‌ی کاربری ساده و واضحی را برای شما فراهم می ‌کند که به پیشبینی کردنِ آینده نیز کمک می‌ کند. تنها با انتخابِ نقاط داده‌ ی مد نظر خود، ویرابرد اقتصادی می‌ تواند به طور خودکار داده‌ های اقتصادیِ در آینده را پیشبینی کند که به عنوان نقشه ‌ای عمل می ‌کنند. برای اینکه بدانید انتظارِ چه چیز هایی را باید داشته باشید و به درستی خود را آماده کنید و متناسب با آن عمل کنید، این الگو های تحلیل پیشگویانه در اکثر مواقع منحصراً توسط تحلیل‌ گران یا آمار شناسان برگزیده، انجام می‌ شدند. اما داشبورد نوین هوش تجاری اقتصادی ویراکام، امکانِ دسترسی به آن را برای همه فراهم کرده است. ضمن این که به کارمندان اقتصادی کمک می‌ کند تا عملکرد های درآمد زا را بهتر هدف قرار دهند و کار را با تخصیصِ منابع مالی، هوشمندانه ‌تر تسهیل کنند.

آینده‌ ی سلامت اقتصادی یک شرکت، به امکانِ بکار گیری هوش تجاری در خدمات اقتصادی برتر بستگی دارد که در آن حال، راهکار های هوشمندانه ‌ای مانند ویراکام، از عملکردِ اقتصادیِ شما پشتیبانی می ‌کند و برای شما تکنولوژی‌ های مدرنی فراهم می‌ کند که باعث افزایش بازدهی کار شما می ‌شوند.

برخی از مطالب مرتبط با حوزه کسب و کار شما

تحلیل RFM چیست
هوش تجاری

تحلیل RFM چیست؟

هر فرد یا مشتری، با خریدی که انجام می دهد، می تواند بر روی تجارت و کسب و کار شما تاثیر بگذارد، که این امر

ادامه مطلب »
dax studio چیست
هوش تجاری

چیست؟ DAX Studio

ابزارهای تحلیلی امروزی مانند Powe BI به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که نتایج را در کوتاه‌ترین زمان و به پویاترین شکل ممکن نمایش دهند. با این حال

ادامه مطلب »

برخی از مطالب مرتبط با حوزه کسب و کار شما

تحلیل RFM چیست
هوش تجاری

تحلیل RFM چیست؟

هر فرد یا مشتری، با خریدی که انجام می دهد، می تواند بر روی تجارت و کسب و کار شما تاثیر بگذارد، که این امر

ادامه مطلب »

برخی از مطالب مرتبط با حوزه کسب و کار شما